Deratizace, dezinsekce a dezinfekce

Provádíme odbornou deratizaci, která vás ochrání před původci a přenašeči infekčních chorob. Hubení a likvidaci nebezpečných hlodavců a škůdců jako jsou potkani, myši, krysy, hraboši, myšice a další provádíme pomocí základního rozmístění deratizačních nástrah v plastových jedovničkách. Každé stanoviště je výstražně označeno a očíslováno deratizační nástrahou. Součástí deratizace jsou pravidelné kontroly, sběr starých nástrah a odstranění nalezených hlodavců včetně jejich likvidace mimo vás domov.

 

Poskytujeme rovněž odbornou dezinsekci jako hubení a ochranu proti hmyzu. Likvidace škůdců zahrnuje hubení štěnic, rusů, blech, molů, vos, sršňů, švábů, much, mravenců a dalších. Součástí dezinsekce jsou pravidelné kontroly výskytu lezoucího a létajícího hmyzu pomocí lepových feromonových lapačů. Zajišťujeme také lokální či plošné postřiky vnitřních a venkovních prostorů.

 

Nabízíme odbornou dezinfekci jako hubení a omezování choroboplodných mikroorganismů, ochranu proti plísním a zabezpečení hygienické nezávadnosti objektů.

 

Hubíme škůdce pomocí přípravků:

  • TARIM P s parafinem K-Othrine slouží k hubení much ,mravenců, blech... 
  • Defeat dust - insekticidní širokospektrý poprašek, kterými jsou hubeni mravenci, vosy, šváby, moli, blechy, roztoči, klíšťata, muchy (vně i uvnitř).

Speciální ochranná dezinfekce, dezinsekce a deratizace - neobsahuje toxické chemické látky a přípravky s výjimkou speciální ochranné dezinfekce, dezinsekce a deratizace v potravinářských a zemědělských provozech.