Deratizace, desinfekce, dezinfekce

Kadaňka Deratizace, desinfekce, dezinfekce

Deratizace, desinfekce, dezinfekce

Provádíme odbornou deratizaci, která vás ochrání před původci a přenašeči infekčních chorob. Hubení a likvidaci nebezpečných hlodavců a škůdců jako jsou potkani, myši, krysy, hraboši, myšice a další provádíme pomocí základního rozmístění deratizačních nástrah v plastových staničkách. Každé stanoviště je výstražně označeno a očíslováno deratizační nástrahou. Součástí deratizace jsou pravidelné kontroly, sběr starých nástrah a odstranění nalezených hlodavců včetně jejich likvidace mimo Váš domov.

Poskytujeme rovněž odbornou desinsekci jako hubení a ochranu proti hmyzu. Likvidace škůdců zahrnuje hubení štěnic, rusů, blech, molů, vos, sršňů, švábů, much, mravenců a dalších. Součástí desinsekce jsou pravidelné kontroly výskytu lezoucího a létajícího hmyzu pomocí lepových feromonových lapačů. Zajišťujeme také lokální či plošné postřiky vnitřních a venkovních prostorů.

Nabízíme odbornou dezinfekci jako hubení a omezování choroboplodných mikroorganismů, ochranu proti plísním a zabezpečení hygienické nezávadnosti objektů.

Hubíme škůdce pomocí přípravků:

  • TARIM P s parafinem K-Othrine slouží k hubení much ,mravenců, blech...
  • Defeat dust - insekticidní širokospektrý poprašek, kterými jsou hubeni mravenci, vosy, švábi, moli, blechy, roztoči, klíšťata, mouchy.

Formulář

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů